KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122047
nr 1412 2047
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hus i landskap, monogramsignerad, -68. Olja på pannå, 36x39, yttermått inklusive ram: 48x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:36:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg